logotyp
Login

Design na zakázku

Co je to design stránek?

Co je to design stránek?

Design (grafický vzhled) stránek ovlivňuje celkový dojem návštěvníka www prezentace. Skládá se nejčastěji ze záhlaví stránky, pod-záhlaví, vzhledu levého menu umístěného na levé straně stránky, a vzhledu zápatí stránek.

Dále je možné umístit design do textové části stránek. V takovém případě se za textem nachází jemné grafické pozadí nerušící text. Nejlépe poloprůhledné. Je možné použít místo obrázku jemnou pastelovou barvu.

Trendy v designu stránek již upouštějí od použití klikacích map, flashových pohyblivých prvků a animovaných obrázků. Design stránek podle aktuálních trendů nemá návštěvníka rozptylovat pohybem nebo blikáním. Naopak má decentně podtrhovat obsah stránek. Cílem grafiky je také nenarušovat nalezitelnost stránek ve vyhledávačích. Některé pohyblivé grafické prvky nebo obrázky sloužící jako rozcestník mohou nalezitelnost stránek narušit.

Vstupní stránka webu, po jejímž odkliknutí se návštěvník teprve dostane k obsahu stránek a k menu je v dnešní době také záležitostí ustupující novým trendům. Běžný návštěvník stránek bývá člověk zaměstnaný, který nechce trávit čas zbytečným množstvím klikání a čekání na načtení toho, co jej ve skutečnosti zajímá.

My se snažíme těmto novým trendům vyhovět, a nabídnout Vám produkt, který jde s aktuálními trendy, respektuje vyhledatelnost internetovými roboty a bere v úvahu potřeby návštěvníka stránek. Stejně tak vycházíme vstříc i majiteli stránek velmi příjemným administračním systémem. Díky němu si majitel stránek může kdykoli svojí prezentaci doplnit a aktualizovat.

Díky jedinečnému designu, vytvořenému přesně na míru pro Vaše potřeby, si návštěvník stránek do mysli vrývá atmosféru a vzhled stránek. Když v budoucnu Vaše stránky znovu navštíví při vyhledávání určitého zboží, tématu či služeb na internetu, je pravděpodobné, že je pozná. To přispěje k jeho případnému rozhodnutí na stránkách nakoupit, objednat či se Vám ozvat. Design pomáhá vzbudit a udržet důvěru. Profesionálně nakreslený design vzbuzuje u návštěvníka stránek pocit, že majitel www prezentace má profesionální přístup.

Nabízíme dvě možnosti řešení Vašeho designu pro www stránky

a) Na zakázku vytvoříme unikátní grafickou podobu www stránek. V ceníku máme rozsah ceny za design 1800 (velmi jednoduchý) až 3800 Kč bez DPH za Standardní design. Luxusní design je v ceně 10 000 Kč bez DPH. Většina našich zákazníků se vejde do částky 3800 Kč bez DPH za jeden návrh standardního designu. Pokud někdo má zájem o plnobarevný design, cena je 5000 Kč bez DPH.


b) Převzetí designu z Vašich stávajících stránek. Cena 250,- Kč až 5000,- Kč bez DPH, dle náročnosti. Toto řešení někdey vyžaduje speciální zásah programátora do kódu stránek, a úpravy kódu na míru.

Dále nabízíme možnost využití některého z našich Free designu (designy zdarma)

Příklady některých realizovaných designů

Objednávka designu pro www stránky zadané k vytvoření u nás.

*
*
* Ano   
 Ne   

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Co je to design stránek?
Design (grafický vzhled) stránek ovlivňuje celkový dojem návštěvníka www prezentace. Skládá se >>


POŘIĎTE SI VLASTNÍ INTERNETOVÝ OBCHOD ! Díky intenetovému obchodu si zvýšíte obrat. Můžete tak prodat více zboží, které odběrateli zašlete na dobírku. >>


Created by © 2008-2024 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
ALS-Euro s.r.o. - Grafické práce, tvorba designů, loga, vizitek
Poptejte u nás webové stránky: Tvorba webových stránek a eshopu - možnost zadat poptávku
Splolupráce: Chabera www pezentace

Doporučujeme: Tvorba webových stránek pro školy a školky | Váhy a nabídka předního dodavatele vah |